Американська торговельна палата обіцяє допомогти з відбудовою житла ірпінців

308114235 524588052999606 6929165094661315570 N

Американська торговельна палата в Україні залучатиме компанії, які вона об’єднує, до відбудови зруйнованого житла мешканців Ірпеня. Про це за результатами сьогоднішньої зустрічі з віце-президенткою палати Тетяною Прокопчук і керівником Департаменту з організації заходів Борисом Рябінчуком повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Зранку відбулася зустріч, за якою стоїть величезна пророблена робота та сотні надісланих листів із проханням про допомогу Ірпеню, – зазначив мер на своїй сторінці у фейсбуці. – Для нас співпраця із АТП – це великий шанс швидко відновити пошкоджений житловий фонд міста. Передали їм презентації всіх зруйнованих об’єктів та списки необхідних будматеріалів. Тепер організація працюватиме над тим, щоб залучити компанії, що входять до неї, до адресної відбудови житла ірпінців».

За словами Маркушина, Американська торговельна палата в Україні – це «найвпливовіша бізнес-асоціація в нашій країні, що має найбільший офіс і команду серед американських торговельних палат у Європі». До неї входять такі бізнес-гіганти, як «Макдональдс», «Coca-cola», BMW та інші.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!