АТОвці Ірпеня безкоштовно вчать англійську

У Global English Centre в Ірпені почали вчити англійській мові учасників АТО. Група складається з 10 осіб. Іноземна потрібна їм для професійного зростання та саморозвитку.

ОЛЕКСАНДР СИЧ, учасник АТО:

«Я лікар, тому зараз для професійного розвитку потрібно вивчати англійську мову».

ІГОР ПАВЛЕНКО, учасник АТО:
«Зараз я на етапі зміни професії, я планую стати програмістом. Я вивчав програмування, продовжую вивчати програмування. І вона мені обов’язково потрібна ця мова для вивчення технічної документації. І мій рівень знань недостатній для цього, тому я хочу його покращити».

На першій зустрічі проходить тестування. Визначається рівень знань слухачів. Відповідно до нього буде розподіл по групах.  Програма навчання розрахована на 3 місяці.

ЄВГЕНІЯ КАСЬКОВА, викладач англійської мови:

«Эта программа – интенсив. Мы расчитываем дать максимально сжатую программу на этот период, которая будет сфокусирована на все навыки английского языка – розговор, чтение, письмо, грамматика. Наша задача, как профессионалов в этой области, сконцентрироваться на всех аспектах и подтянуть по максимуму».

Заняття з вивчення іноземної мови  для учасників АТО  – безкоштовні. Проект реалізується у рамках муніципальної програми.

АНТОН ГОЛОВЕНКО, заст. голови Ради ветеранів АТО при Ірпінському міському голові:

«Ми ще рік назад намагалися щось організувати подібне, але не було бажаючих з нами займатися. І ось на сьогоднішній день в цій чудовій школі і за домовленостями Анастасії Попсуй люди пішли на зустріч і готові витрачати на нас свій час й навчати нас англійській».