Будинок Валерія Харчишина під Гостомелем згорів від російського снаряда

Photoeditorsdk Export (1)

Унаслідок російського обстрілу під Гостомелем згорів будинок лідера рок-гурту «Друга ріка» Валерія Харчишина. Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбуці.   

«Цей будинок під Гостомелем – частина мого життя. В ньому виросли і жили троє моїх синів. Я будував його за всі гроші, що я заробляв. Я боровся за нього, коли у мене відбирали землю, коли намахували будівельники-шахраї – перебудовував майже усе. Нещодавно я побудував поруч будиночок для батьків, що виявили бажання переїхати. Під час затяжної ковід-кризи. На останні гроші. Батьки не переїхали. Не встигли. Для моїх дітей цей будинок — їхній дім. Їхня Україна. Вчора він повністю згорів. Орки влучили в нього. У моїх дітей тепер немає «їхньої України». Їм нема куди повернутися. Вони про це ще не знають. Як і не знає мій старший син, що нині на півночі захищає свій дім…», – написав Харчишин.

Він зауважив, що ані його самого, ані його дітей не було в будинку. «Мої діти живі, неушкоджені, нині перебувають з їхньою мамою у безпеці за кордоном. Я залишаюсь в Україні. Не сам. До перемоги», – зазначив артист.

За його словами, у спаленій оселі залишалися дві кішки, яких він ще кілька днів тому годував. «Я не впевнений, що вони живі», – додав музикант.

«Чорти в лаптях нищать наші будинки, наше майно, але вони не знищать нас. Не знищать нашу волю, наші руки, наші знання, наші вміння. Я побудую сотні таких будинків. Ми все відбудуємо. Кожну домівку. Посадимо тисячі дерев», – наголосив Валерій Харчишин.

Нагадаємо, 22 березня окупанти знищили будинок Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, сам він дивом залишився живим. 

Днями загарбники захопили будинок українського боксера, чемпіона світу Олександра Усика у Ворзелі


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!