Реклама

Чим займаються мешканці Приірпіння під час війни? (опитування)

Чим займаються мешканці Приірпіння під час війни? (опитування)

На телеграм-каналі ITV розпочалося анонімне опитування, мета якого – з’ясувати, чим займаються жителі Ірпеня та Приірпіння під час війни.

Підписникам каналу пропонуються шість варіантів відповідей: «взяв у руки зброю, захищаю Україну», «волонтерю», «працюю там, де й працював, офлайн», «працюю там, де й працював, онлайн», «втратив роботу, але вже знайшов нову», «втратив роботу, в пошуках».

Нагадаємо, згідно з результатами одного з попередніх опитувань на телеграм-каналі ITV, найбільше ірпінців – 37% – після початку війни евакуювалися в Західну Україну, 23% знайшли прихисток у центральних регіонах, 12% зупинилися в Києві. Чверть населення Ірпеня виїхала за кордон: 17% – у країни Євросоюзу, 8% – в інші місця.

Підсумки ще одного опитування показали, що дві третини (66%) жителів Ірпеня планують повернутися додому відразу, як тільки це буде дозволено, 19% мають намір приїхати, коли в місті відновлять критичну інфраструктуру, а 13% – лише після перемоги. Ще 2% містян не збираються повертатися зовсім.

                                                                                                                        
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!