Реклама

День Національної гвардії України в Ірпені

Напередодні Дня Національної гвардії України центральна площа Ірпеня перетворилася на військовий майданчик. Навпроти міськради розмістилася виставка діючої військової техніки. Також цього дня відбулися урочистості в приміщенні Ірпінської міськради.

Техніка, яка експонувалася на площі, сьогодні застосовується військовими у зоні проведення операції об’єднаних сил. 

Андрій Куліш, прес-офіцер БШР Нацгвардії України

«Це броньовані вантажівки для перевезення особового складу, і БТР 3-Є, і бронеавтомобілі «Варта», «Козак». Тобто це і бойова техніка, яка вже пройшла обкатку в зоні проведення операцій об’єднаних сил.

Фішка цієї машини в тому, що вона – броньована. На відміну 2014-2015 років, якщо ви пам’ятаєте ці часи, коли наші військові заїжджали на передову в автобусах «Богдан», тоді взагалі використовували будь-яку цивільну техніку. То зараз вже можна побачити, що в нас є вже серйозна техніка для виконання таких завдань».

Крім огляду бойової техніки містяни із задоволенням куштували традиційну гречану кашу та пили гарячий чай, приготовлений військовими. Також цього дня відбулися урочистості в приміщенні Ірпінської міськради.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови

«Вас вітаю з п’ятою річницею Національної гвардії України, і перше, що хочеться – це схилити голови перед тими хлопцями, які не повернулися, які ціною свого життя забезпечили тут на Київщині та в Україні мир. Вічна пам’ять їм. А наше з вами завдання – розповідати нашим нащадкам, нашим дітям про їх подвиги, про їх героїзм».

Військовослужбовців нагородили почесними грамотами та нагрудними знаками. Багатьох підвищили у званнях. 

Радіон Тимошенко, заступник начальника ГУ НГУ

«Я не пам’ятаю, щоби стільки звань було вручено в один день. Це заслуга колективу, це заслуга командира і кожного, хто є в  в цьому залі».

Юрій Прилипко, Гостомельський селищний голова

«Дякую вам, ви зберегли нам мир, захистили наші кордони, і ми можемо спокійно працювати, навчатися. Тому хочу ще раз вас привітати і побажати вам миру, добра, злагоди  і всього найкращого».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!