«Дякую “Добробату”, як рідному брату». Волонтери допомогли десяткам родин в Ірпені (відео)

Дах цього будинку зіяв величезною дірою. Під час бойових дій у Приірпінні сюди залетів рашистський снаряд і наскрізь пробив покрівлю. Смертельний привіт росіян розтрощив усе на своєму шляху й вилетів через вікно. Зараз будинок рятують волонтери з «Добробату». Єдина надія була саме на них. Бо ж не за горами осінні дощі, а там – зима зі снігом. Без покрівлі – біда.

Надія Дроган, журналістка:
«Це не перший наш сюжет про “Добробат”. Але сьогоднішній особливий у тому, що я особисто можу відчути ту емоцію радості і вдячності, яку відчувають лише ті люди, хто отримує таку допомогу. Бо сьогодні хлопці рятують саме мій дім».

Олександр Юрко, керівник проєкту «Добробат»:
«За кількістю ми вже десь розібрали, десь відремонтували більше 20–30 будинків. Уже протягом місяця щотижня – по три-чотири виїзди, і плюс іще на кожному виїзді ми можемо брати по три, навіть чотири об’єкти одночасно. Тобто ми привозимо людей – близько 50 осіб – і розподіляємо їх на чотири об’єкти».

Хлопці, яких ви зараз бачите з будівельними інструментами в руках, насправді ніякого відношення до будівництва не мають. Усі вони працюють у різних сферах. На якийсь час беруть відгули чи вихідні і приїжджають допомагати людям.

Олексій, програміст:
«Я за професією програміст. І коли в мене є вільний час, чому б не допомогти. У наш час що може бути краще, ніж допомагати відбудовувати те, що було зруйновано?»

Михайло, художник-графік:
«Малюю малюнки, графічним дизайном займаюся».

Артем, режисер монтажу:
«Я режисер монтажу, працюю з кіно. Хлопці там, на Сході, а ми тут допомагаємо, як можемо».

Усі ці люди працюють безкоштовно. Але така умова не зупиняє величезної кількості охоч