До мерії Ірпеня прийшли щедрувальники з ліцею інноваційних технологій (відео)

photoeditorsdk-export - 2020-01-14T150107.718

Сьогодні в Ірпінській міській раді (Київська область) щедрували учні ліцею інноваційних технологій, повідомляється на сторінці мерії у фейсбуці.

«До міської ради завітали щедрувальники – учні ІЛІТ. Нагадаємо, що найважливішими моментами традиційного новорічного циклу свят є щедрування й засівання. Це давній звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славили господарів, бажали їм здоров’я й достатку, за що отримували винагороду. Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, заступник міського голови Юлія Устич висловили щирі слова вдячності за теплі привітання та, як годиться, обдаровували подарунками щедрувальників», – зазначається в повідомленні.

До міськради завітали щедрівники

#Ірпінь_щедруєСьогодні до міської ради завітали щедрувальники – учні Ірпінського НВО "ІЛІТ – МАН".Нагадаємо, що найважливішими моментами традиційного новорічного циклу свят є щедрування й засівання. Це давній звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славили господарів, бажали їм здоров'я й достатку, за що отримували винагороду.Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, заступник Ірпінського міського голови Юлія Устич висловили щирі слова вдячності за теплі привітання та, як і годиться, обдаровували подарунками щедрувальників.Щедрий вечір, добрий вечір -І дорослим, і малечі!Щастя, радості, любові,Щоб завжди були здоровіІ багаті, і веселі і надворі, і в оселі.Щоб Господь оберігав,Вам усе потрібне дав,Щоб ви квітли з кожним кроком,Отже, всіх вас з Новим роком!Щасливих свят!

Geplaatst door Ірпінська міська рада op Dinsdag 14 januari 2020

Нагадаємо, щедрували в міській раді й студенти Ірпінського державного коледжу економіки та права.  

НОВИНИ

Ірпінського ветерана привітали з прийдешнім святом Перемоги (фото)

07 тра 21:01

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінців разом вшанувати пам’ять жертв Другої світової і привітати ветеранів

07 тра 18:17

Детальніше
Будівництво нового приміщення ірпінського дитсадка «Віночок» (фото)

07 тра 17:43

Детальніше
У гостях у 96-річного ірпінського ветерана Миколи Бурлаки (відео)

07 тра 16:34

Детальніше
Ірпінські комунальники готують міське кладовище до поминальних днів (відео)

07 тра 15:58

Детальніше
Інвестиційна рада Ірпеня пропонує провести в місті фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН

07 тра 15:08

Детальніше
В ірпінському парку «Центральний» святкуватимуть День матері

07 тра 14:04

Детальніше
За добу в Приірпінні зареєстрували 24 випадки коронавірусної хвороби та 246 одужань

07 тра 13:19

Детальніше
Всі новини