До мерії Ірпеня прийшли щедрувальники з ліцею інноваційних технологій (відео)

photoeditorsdk-export - 2020-01-14T150107.718

Сьогодні в Ірпінській міській раді (Київська область) щедрували учні ліцею інноваційних технологій, повідомляється на сторінці мерії у фейсбуці.

«До міської ради завітали щедрувальники – учні ІЛІТ. Нагадаємо, що найважливішими моментами традиційного новорічного циклу свят є щедрування й засівання. Це давній звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славили господарів, бажали їм здоров’я й достатку, за що отримували винагороду. Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, заступник міського голови Юлія Устич висловили щирі слова вдячності за теплі привітання та, як годиться, обдаровували подарунками щедрувальників», – зазначається в повідомленні.

До міськради завітали щедрівники

#Ірпінь_щедруєСьогодні до міської ради завітали щедрувальники – учні Ірпінського НВО "ІЛІТ – МАН".Нагадаємо, що найважливішими моментами традиційного новорічного циклу свят є щедрування й засівання. Це давній звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славили господарів, бажали їм здоров'я й достатку, за що отримували винагороду.Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, заступник Ірпінського міського голови Юлія Устич висловили щирі слова вдячності за теплі привітання та, як і годиться, обдаровували подарунками щедрувальників.Щедрий вечір, добрий вечір -І дорослим, і малечі!Щастя, радості, любові,Щоб завжди були здоровіІ багаті, і веселі і надворі, і в оселі.Щоб Господь оберігав,Вам усе потрібне дав,Щоб ви квітли з кожним кроком,Отже, всіх вас з Новим роком!Щасливих свят!

Geplaatst door Ірпінська міська рада op Dinsdag 14 januari 2020

Нагадаємо, щедрували в міській раді й студенти Ірпінського державного коледжу економіки та права.