Реклама

Дві ірпінські школярки стали одними із найкращих за знаннями на Київщині

Дві ірпінські школярки стали одними із найкращих за знаннями на Київщині

Учениці Ірпінського ліцею «Лінгвіст» Дарина Йосипенко та Анна Коваль увійшли до числа найкращих учнів Київщини. Вони отримали нагороди від голови Київської обласної адміністрації Руслана Кравченка. Про це повідомили в Управлінні освіти і науки ІМР.

Обидві ірпінчанки показали високі результати на обласних та всеукраїнських олімпіадах.

Анна Коваль у цьому році стала переможницею обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науко-дослідницьких робіт МАН у секції української літератури.

А Дарина Йосипенко перемогла на обласному та стала призеркою на всеукраїнському етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Усього у КОДА нагородили 29 учнів Київщини, які показали високі результати на всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

«Пишаємося обдарованою молоддю нашої громади. Дякуємо педагогам за підготовку учнів та розвиток їхніх здібностей», — подякували в Управлінні освіти і науки ІМР.

Нагадаємо, днями у приміщенні Ірпінського ліцею №1 відбувся обласний педагогічний форсайт – серпнева конференція освітян Київщини: «Розвиток освіти у воєнний час та після перемоги».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!