«Ecosoft» закликає переходити на багаторазові пляшки для води (відео)

Щохвилини у світі продають мільйон пластикових пляшок. Щороку від 5 до 13 мільйонів тонн пластикового непотребу потрапляє до Світового океану. Екологи б’ють на сполох і закликають відмовлятися від одноразових пляшок та переходити на багаторазові. Підтримують цей заклик і в компанії «Ecosoft» — тим паче, що сьогодні вибір пляшок на ринку дуже великий.

Тут рекомендують обирати пляшки скляні або з так званого «безпечного пластику» — тритану. Він міцний, термостійкий, а головне — не містить такої небезпечної речовини як бісфенол А.

Олена Гайдак, маркетинг-менеджер компанії «Ecosoft»:
«Що таке бісфенол А і чим він небезпечний для людини? Насамперед тим, що він негативно впливає на фертильну функцію людини, а також має здатність накопичуватися в організмі та його неможливо надалі вивести. Ці пляшечки цілком безпечні для людини. При тривалому зберіганні води зазвичай бісфенол А накопичується у воді й таким чином потрапляє в організм людини. Ці пляшки абсолютно безпечні — ми не споживаємо мікропластик, п’ючи воду чи будь-які улюблені напої, які ми носимо з собою».

На склади «Ecosoft» в Україну багаторазові пляшки поставляють із Австрії. Виготовляє їх всесвітньовідомий холдинг BWT, до якого зараз входить і «Ecosoft». Європейський виробник попрацював не лише над зручним і практичним дизайном, різними видами й об’ємом, а й додав цікаві особливості. Наприклад, у такій пляшці можна робити всілякі коктейлі.

Олена Гайдак:
«Смак води можна сміливо міксувати з цитрусовими, додавати нотки м
’яти. Лієчка, розташована в пляшці, дозволяє фіксувати продукт в одному місці, але при цьому всі смаки й вітаміни потрапляють у воду».

А ось таку пляшку власник зможе підписати.

Олена Гайдак:
«Цей корінець передбачає можливість написати, чия конкретно це пляшечка. Тобто ви можете написати своє ім’я безпосередньо на пляшці й завжди бути впевненими, що ця — конкретно ваша, й ніхто з неї не п’є».

Користуватися пляшкою з тритану можна щонайменше рік. А скляною – набагато довше. Якщо для води використовувати багаторазові пляшки й не купувати її в одноразових, то одна людина протягом року не викине в смітник близько 200 пластикових пляшок. «Ecosoft» закликає не думати довго й відмовитися від шкідливого для природи пластику саме у Всесвітній день захисту довкілля, який щорічно відзначають 5 червня.

Олена Гайдак:
«Щоби зацікавити й залучити жителів Ірпеня й усієї України, “Ecosoft” запускає акцію: протягом наступного тижня ми робимо дисконт на весь асортимент багаторазових пляшечок. Відповідно, всі охочі можуть придбати їх на нашому сайті з приємною знижкою».


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!