Еко-стиль життя в комплексі «Молодість» від Інвестиційної групи «Molodist» 

003 1536x876

Глобальні зміни, пов’язані з регулярними карантинами, вплинули на попит і запити покупців житлової нерухомості. Квартира чи будинок перестали бути лише місцем для ночівлі, тому все більш запитуваними є новобудови біля річок, лісу чи парку. Привабливість таких комплексів зростає ще й завдяки впровадженню девелопером еко-підходів до стилю життя. 

Засновники Інвестиційної групи «Molodist» ще у 2011 році втілили в кількох своїх проєктах частковий еко-підхід. Мова йде про ЖК «Буча Квартал» (висадили 400 дерев, сприяли організації власного саду, створили ландшафтні газони), «Новатор», «Парковий», «Центральний». Наразі Інвестиційна група презентує ще більше еко-відповідальності у своєму новому проєкті – ЖК «Молодість».

Локація: біля соснового лісу та ірпінської набережної

Земельна ділянка, де зводиться ЖК «Молодість», розташована в межах Ірпеня – одного з найбільш динамічних у своєму розвитку міст України. Журнал «Форбс» поставив Ірпінь на сьоме місце в рейтингу інвестиційно привабливих населених пунктів. Локація  є найближчою та найзручнішою за доступністю до столиці – всього 7 хвилин їзди до межі Києва і 12 хвилин – до метро «Академмістечко». 

Праворуч від комплексу розташований сосновий ліс, ліворуч – мальовнича набережна зі спеціально облаштованими зонами для відпочинку та занять спортом. До найближчої водойми – річки Ірпінь – усього 5 хвилин пішки. 

Для власників житла передбачений окремий підхід до води. На березі річки будуть додатково створені зони барбекю та штучні водойми, встановлені фонтанчики. Уздовж набережної в самому ЖК будуть реалізовані різноманітні бізнес-проєкти, працюватимуть кафе та ресторанчики, буде облаштована променадна зона з лавками та сотнею LED-гірлянд із тисячі ламп.

Унікальні еко-родзинки ЖК «Молодість» 

Будівельна компанія розробила низку унікальних «еко-фішок» для комплексу. 

Перш за все, вже створені три зони для пересування: автомобільна, пішохідна і для двоколісного транспорту (велосипедів, скутерів, самокатів тощо).

Також для мешканців обладнають сад та город, де можна буде самостійно вирощувати овочі та фрукти. А газони оснащуються автополивом.

Мешканцям комплексу також дадуть змогу сортувати сміття, а лавки обладнають спеціальними еко-зарядними пристроями. 

До слова, комплекс є екологічним і за технологією будівництва, бо побудований із червоної цегли та утеплений мінеральною ватою. Вікна – енергоефективні. Також мешканці самостійно регулюватимуть свої витрати на обігрів осель шляхом використання двоконтурних котлів.

У дворах не буде жодного авто. А за планом житлового комплексу на окремо відведених 3 га території планують облаштувати паркінг та зону для зарядки електромобілів.

Для молодих родин і малечі

Молоді батьки отримають чудову можливість гуляти з малюками вздовж набережної та лісовою галявиною. І що не менш важливо – девелопер узяв на себе зобов’язання перед містом і виділив зону для будівництва дитячого садочка. Поряд інша будівельна компанія вже завершує будівництво школи. На нульових поверхах ЖК відкриються дитячі кімнати, центри розвитку, спортивні секції, фруктові крамниці та зоомагазини. Під відкритим небом працюватимуть зони воркауту та дитячі зони для різних вікових груп. По периметру комплексу працюватиме система відеонагляду, а сам комплекс буде закритого типу.

Ранкові пробіжки, вечірні тренування, денний сон у гамаках – це все (і не тільки це) сприятиме зміцненню здоров’я та творчому розвитку мешканців ЖК.

ІГ «Molodist» сповідує принципи healthy building (з англ. – «здорове» будівництво): баланс між людськими потребами, фінансовими показниками та навколишнім середовищем. Під час зведення об’єктів застосовуються сучасні, енергоефективні технології, і в подальшому інвестори більш раціонально споживають ресурси. 

Про ЖК «Молодість» також можна почитати ТУТ.


Консультантка операцій з нерухомості Ірина Ярмоленко 
Контактний номер телефону +380982767165

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!