Реклама

Фонд відновлення Ірпеня починає публікацію відеорозповідей про ірпінські родини, які втратили житло (відео)

Фонд відновлення Ірпеня починає публікацію відеорозповідей про ірпінські родини, які втратили житло (відео)

Відсьогодні Фонд відновлення Ірпеня розпочинає публікацію відеорозповідей про ірпінські родини, будинки яких були зруйновані російськими загарбниками. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці співзасновник фонду, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.   

«В Ірпені понад півтори тисячі зруйнованих приватних житлових будинків. Кожен будинок – це доля. Доля людей, які втратили свою домівку, втратили дах над головою. Від сьогоднішнього дня ми розпочинаємо публікувати серію коротких відеофільмів про ірпінські родини, які постраждали внаслідок російської агресії, які втратили житло. І ми дуже надіємося, що ці фільми допоможуть нашим ірпінцям відновити свої помешкання, що наші міжнародні партнери, українські бізнесмени, побачивши, в якій ситуації знаходяться ці родини, зможуть допомогти фінансово, допомогти будівельними матеріалами, щоби якомога більша кількість ірпінців відновила своє житло», – зазначив співзасновник Фонду відновлення Ірпеня.

За його словами, фонд почав збір матеріалів для відновлення постраждалого або знищеного багатоповерхового та приватного житла і найближчим часом розпочне передачу цих матеріалів власникам помешкань.

«Звертаюся до усіх, хто може допомогти з будівельними матеріалами – Ірпінь потребує Вашої допомоги! Якщо Ви маєте бажання передати будівельні матеріали для відновлення постраждалих багатоповерхових і приватних будинків Ірпеня, просимо Вас звернутися до координатора відділу забезпечення громадської організації “Фонд відновлення Ірпеня”: Ірина Кравчук, +380674428511», – написав Володимир Карплюк.

Нагадаємо, Фонд відновлення Ірпеня був створений із метою залучити фінансові, матеріально-технічні й організаційні ресурси для відбудови зруйнованої та пошкодженої соціальної і житлової інфраструктури міста. Його співзасновниками виступили також Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і народний депутат України Сергій Тарута.

У День Ірпеня, 11 вересня, Володимир Карплюк звернувся до всіх компаній, які є виробниками, постачальниками та реалізаторами будівельних матеріалів, із проханням надати допомогу місту.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відкриється виставка живопису і графіки Євгенії Харґрі «Контрасти 2024»

20 Jul 13:23

Детальніше
Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Всі новини