Голова Київської ОДА представив своїх нових заступників і повідомив, за що вони відповідатимуть

139725636 214407267026358 80061687776737842 O

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні представив двох своїх нових заступників – Тетяну Щербак і Дениса Шугалія. Про це інформує пресслужба ОДА.

Як повідомив очільник області, Тетяна Щербак відповідатиме в адміністрації за міжнародні й зовнішньоекономічні відносини, транспорт і зв’язок, охорону здоров’я, архівну справу, питання культури, національностей і релігій, охорону історичних і культурних пам’яток, розвиток туризму, фізкультури і спорту, а також за молодіжну політику й національно-патріотичне виховання.

Денис Шугалій забезпечуватиме виконання повноважень облдержадміністрації у сферах цифровізації, цифрового розвитку, цифрової економіки, електронного урядування, розвитку інфраструктури широкосмугового доступу до Інтернету й телекомунікацій.

Нагадаємо, Тетяна Щербак народилася у 1980 р. в Чернівецькій обл. Закінчила Національний університет харчових технологій (спеціаліст інформаційних і керуючих систем та технологій). Працювала на посадах регіонального менеджера ТОВ «Аптека Біокон», керівника відділу продажів промислового сектору ТФГ «Прайд», директора автосалону ТОВ «АвтоЦентр-Київ», керувала напрямком у ТОВ «Б’юті бутік Україна». З лютого по липень 2020 р. була заступницею голови Волинської облдержадміністрації. Згідно з декларацією, проживає в Гостомелі.

Денис Шугалій народився у 1989 р. в м. Суми. Здобув юридичну освіту в Сумському державному університеті та Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого в Харкові. Працював юрисконсультом у приватних компаніях. У 2012–2018 рр. був співвласником приватного агентства з надання митно-брокерських послуг. З 2016 по 2018 рік – заступник керівника компанії «Morrigan Group». У 2017–2018 рр. – власник компанії «AllConsult». До 21 грудня 2020 р. був керівником київського ТОВ «Редітсіс», основний напрямок діяльності якого – комп’ютерне програмування.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!