Реклама

Гостомельська селищна рада не зібрала кворуму для проведення «коронавірусної» сесії

Photoeditorsdk Export (16)

У Гостомелі не відбулася сесія селищної ради, яку екстрено збирали з приводу можливого прийому в аеропорту «Антонов» літака з українцями, евакуйованими з китайського міста Ухань, та їхнього розміщення в Київській міській туберкульозній лікарні №2, розташованій на території селища. Про це інформує 04597.com.ua.

На сесії планувалося прийняття звернення до керівництва компетентних органів влади з закликом відмовитися від планів розмістити людей на карантин у Гостомелі. Раніше таке звернення ухвалила Обухівська районна рада. Однак гостомельські депутати не зібрали кворуму, щоб провести сесію.

Про ймовірне розміщення евакуйованих у Київській міській туберкульозній лікарні №2 повідомлялося в сюжеті ТСН.

В індивідуальному порядку звернення, адресоване міністру охорони здоров’я, голові Київської облради та міському голові Києва, підписали лише вісім депутатів селищної ради. 

У документі йдеться про те, що в Київській міській туберкульозній лікарні №2 «немає належних умов і спеціальних відділень, які б убезпечили медичний персонал від загрози зараження коронавірусом».

«Багато медпрацівників закладу проживають у Гостомелі, й вони схвильовані, що можуть стати носіями хвороби серед жителів селища. Враховуючи думку громади селища…, з метою недопущення проникнення та поширення інфекції коронавірусу на території селища Гостомель, з огляду на відсутність спеціалізованого закладу охорони здоров’я, призначеного для тимчасової ізоляції потенційно інфікованих осіб (карантину), вважаємо недопустимим розміщення евакуйованих громадян України з міста Ухань (провінція Хубей, Китай) в непристосованому закладі – Київській туберкульозній лікарні №2, що розташована в селищі Гостомель», – сказано у зверненні.    

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама