Реклама

ІЛІТ співпрацюватиме зі Східноукраїнським національним університетом імені В. Даля

Rp Nskiy L Tsey Nnovats Ynih Tehnolog Y Gotoviy Do Sp Vprats Z Snu M. V. Dalya 750x458

Ірпінський ліцей інноваційних технологій буде співпрацювати зі Східноукраїнським національним університетом імені В. Даля. Деталі співпраці обговорили під час візиту представників університету до ІЛІТу.

До ІЛІТу завітали деканеса факультету гуманітарних та соціальних наук Світлана Кузьміна, заступник декану факультету економіки і управління Володимир Тищенко та начальник відділу забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти СНУ Олексій Романченко.

Директорка ліцею Марія Гостін та інші викладачі провели для гостей екскурсію навчальним закладом, розповіли про спеціалізацію ліцею, інновації у навчанні, проєкти, в яких беруть участь ліцеїсти. А науковці СНУ розповіли ілітівцям про освітні програми, які є в університеті, наукові досягнення вишу та особливості освітнього процесу під час воєнного стану. Разом вони обговорили можливі напрямки співпраці двох навчальних закладів.

«В результаті учасники зустрічі окреслили багато перспективних напрямів для співпраці між закладами», — зазначають в СНУ.

Східноукраїнський національний університет було створено у 1993 році на базі Луганського машинобудівного інституту та інших навчальних закладів Луганщини. Після вторгнення росії у 2014 році університет було тимчасово переміщено у Сєвєродонецьк, а після початку повномасштабного вторгнення — до Кам’янець-Поділська. Студенти і співробітники ж евакуювалися на базу Подільського державного університету, пізніше на додаткову локацію у м. Дніпро, на базу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Наразі в університеті навчається 4 435 студентів. У рейтингу «ТОП-200 Україна» за 2022 рік СНУ займає 51 місце

Нагадаємо, 21 червня в актовій залу ІЛІТу проведуть безкоштовний тренінг «Воєнна медична готовність: перша допомога цивільному населенню». Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися ТУТ.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама