Ірпінь першим в Україні запроваджує муніципальну Програму сімейної безпеки та інклюзії (відео)

Сесія Ірпінської міської ради прийняла комплексну муніципальну Програму сімейної безпеки та інклюзії «Свідома громада». Такої Програми немає в жодному місті України. Вона передбачає створення Центру реабілітації дітей з аутизмом, відкриття «гарячої лінії» для допомоги при домашньому насильстві та булінгу, просвітницьку роботу серед школярів, щоб захистити їх від потенційних  загроз на вулиці, вдома, у школі та інтернеті.

Євгенія Антонюк, депутатка ІМР від партії «Нові обличчя»:

«Я сьогодні підтримала цю Програму, бо вона об’єднує дуже важливі соціальні складові. Я як багатодітна мама можу підтвердити, що це –  дуже нагальна, важлива проблема, і ми повинні сьогодні вчити своїх дітей як правильно користуватися благами інтернету, благами того, що ми живемо в розвиненому інформаційному суспільстві».

Андрій Літвинов, депутат ІМР від партії «Нові обличчя»:

«Дуже важливо, що Ірпінь прийняв таку чудову програму, по усіх цих напрямках буде розвиватися, створить свій Центр. Це дуже круто для Ірпеня що ми стали першими».

Перед прийняттям цієї Програми в місті тривало активне її обговорення. До нього долучилися фахівці різних напрямків і представники громадськості. У жодного з учасників не виникало найменшого сумніву щодо актуальності такого проєкту.

Ірина Листопад-Овечкіна, засновниця і керівниця центру розвитку людини «Мудрість вічності»:

 «Дивовижний проєкт. Ну просто унікальний проєкт. Хочеться, щоб в усіх школах, в усіх садочках і для дорослих людей була така освіта, була така підтримка. Насправді, людська суть унікальна сама по собі. Вона багата духовними і моральними цінностями. Але, на жаль, цього ніхто не розвиває».

За прийняття цієї Програми в Ірпені проголосував 31 депутат.

Олександр Пащинський, депутат ІМР від партії «Нові обличчя»:

«Ця програма потрібна у нашому місті. Це забезпечення безпеки для наших дітей і проти насильства. Тому ця програма була прийнята, а подальше фінансування розглядатиметься на наступній бюджетній комісії».

Передбачається, що Програма фінансуватиметься не лише за рахунок місцевого бюджету, але й за кошти меценатів.

Віолетта Дворнікова, депутатка ІМР від ВО «Батьківщина»:

«Хочу щиро подякувати усім фракціям, які підтримали нашу Програму. Тому, що ця Програма є дуже важливою для нашого міста і для нашої громади. Вона є прикладом для всієї України. І головне –  тепер її реалізувати».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300