Ірпінь поширює «Турботу» на всю територіальну громаду

799800322dd2f9d99e08a0c567d324ab

Мешканці сіл Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці й Діброва, які увійшли до Ірпінської територіальної громади, тепер мають можливість скористатися міською комплексною програмою «Турбота», зокрема можуть звернутися по матеріальну допомогу. Про це повідомив керівник управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міськради Петро Зброжек.

Він пояснив, що матеріальна допомога може надаватися на лікування та у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем (у т. ч. пов’язаним із запровадженням карантинних заходів); також на неї мають право претендувати внутрішньо переміщені особи, які опинилися в складних життєвих обставинах.

«Складними життєвими обставинами/скрутним матеріальним становищем вважаються обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров’я, соціальним становищем, внаслідок яких особа частково або повністю не має (не набула або втратила) здатності чи можливості самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя та брати участь у суспільному житті. Відповідно до Комплексної програми “Турбота”, матеріальна допомога надається особам, які зареєстровані та фактично проживають в Ірпінській міській територіальній громаді. Матеріальна допомога надається один раз протягом календарного року за заявою особи, яка потребує допомоги (чи уповноваженого представника) та необхідними документами», – зазначається в повідомленні.

Більш детальну інформацію про перелік документів, необхідних для одержання матеріальної допомоги, можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, з 18 січня комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» починає укладати договори про водопостачання й водовідведення з жителями сіл Михайлівка-Рубежівка та Забуччя. Також із понеділка починаються регулярні пасажирські перевезення між Ірпенем та Михайлівкою-Рубежівкою й Забуччям.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінського ветерана привітали з прийдешнім святом Перемоги (фото)

07 тра 21:01

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінців разом вшанувати пам’ять жертв Другої світової і привітати ветеранів

07 тра 18:17

Детальніше
Будівництво нового приміщення ірпінського дитсадка «Віночок» (фото)

07 тра 17:43

Детальніше
У гостях у 96-річного ірпінського ветерана Миколи Бурлаки (відео)

07 тра 16:34

Детальніше
Ірпінські комунальники готують міське кладовище до поминальних днів (відео)

07 тра 15:58

Детальніше
Інвестиційна рада Ірпеня пропонує провести в місті фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН

07 тра 15:08

Детальніше
В ірпінському парку «Центральний» святкуватимуть День матері

07 тра 14:04

Детальніше
За добу в Приірпінні зареєстрували 24 випадки коронавірусної хвороби та 246 одужань

07 тра 13:19

Детальніше
Всі новини