Ірпінь профінансує Ворзельську амбулаторію в першому кварталі та закликає Бучу до діалогу

imgonline-com-ua-BigPicture-hu5X4ZvxctBLvQ (1)

Керівництво Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги й Ірпінська міська рада докладають зусиль для врегулювання конфліктної ситуації навколо Ворзельської амбулаторії та забезпечення повноцінного медичного обслуговування мешканців селища. Вирішено наразі не скорочувати цей структурний підрозділ, профінансувати його діяльність на найближчі місяці та продовжувати консультації. Про це повідомила адміністрація Центру.

«Адміністрація закладу після проведених консультацій з керівництвом Ірпінської міської ради прийняла рішення щодо анулювання наказу 291/ОД від 28.12.2020 р. про скорочення структурного підрозділу – Ворзельської амбулаторії – та переводу персоналу до Михайлівки-Рубежівки. Наразі знайдено фінансування на утримання структурного підрозділу на найближчий квартал. Далі ведуться консультації», – зазначається в повідомленні.

Разом із тим підкреслюється, що «адміністрація закладу наголошує на необхідності діалогу з Бучанською громадою та закликає Бучанську міську раду не вдаватись до незаконних дій, які можуть бути оскаржені у судовому порядку».

Нагадаємо, після приєднання Ворзеля до Бучанської громади міськрада Бучі відмовляється дофінансовувати діяльність селищної амбулаторії. Йдеться про кошти на комунальні послуги, безкоштовне отримання ворзелянами ліків, лікування в палатах денного стаціонару тощо, які досі виділялися з бюджету Ірпеня.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!