«Irpin Reconstruction Summit» організовує в Каннах благодійний показ фільму «Залишаючи Ірпінь»

Без імені12 (1)

Команда проєкту «Irpin Reconstruction Summit» (IRS) за підтримки Фонду відновлення Ірпеня проведе 16 грудня в Каннах (Франція) благодійний показ документального фільму польського журналіста Міхала Пшедлацького «Залишаючи Ірпінь». Про це повідомляється на сторінці IRS у фейсбуці.

«Документальний фільм Пшедлацького – про ірпінців, які намагалися евакуюватися під обстрілами, ризикуючи будь-якої миті бути покаліченими чи вбитими. Документаліст розповідає про життя мирних жителів у зруйнованому місті, яким він разом із волонтерами допоміг вижити», – зазначається в анонсі.

«В українського народу прокинулась українська кров, і те, як зараз люди допомагають одне одному, увійде в історію на 200 років», – говорить автор стрічки.

«Irpin Reconstruction Summit» отримав ліцензію на показ фільму «Залишаючи Ірпінь» від компанії «Discovery». Співорганізатори благодійного показу – Ірпінська міська рада, французько-українська Асоціація «Idees Sans Frontieres», мерія міста Канни, компанія «Discovery», телеканал TVN (Польща) та автор картини.

Кінопоказ відбудеться о 19:00 у театрально-концертному залі «Espace Miramar».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!