Ірпінь відвідали омбудсмени з Великої Британії та Австралії (фото)

319153054 3564908907128939 2012098022455452841 N

У рамках офіційного візиту в Україну Ірпінь відвідали омбудсмен Австралії, президент Міжнародного інституту омбудсмена Кріс Фільд та парламентський омбудсмен із охорони здоров’я Великої Британії Роберт Беренс. Делегація прибула в Україну з нагоди Міжнародного дня прав людини, який відзначався 10 грудня. З іноземними колегами в Ірпінь приїхав Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

Разом із керуючим справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитром Негрешею гості оглянули зруйновані житлові квартали в мікрорайоні СМУ, Центральний будинок культури, стадіон «Чемпіон» і «кладовище» розстріляних автомобілів.   

«З нашими міжнародними гостями Крісом Фільдом та Робом Беренсом відвідали місця Ірпеня, де російські злочинці залишили сліди-нагадування про те, що Росія – країна терорист. Розстріляні авто, зруйновані будинки, розбиті вулиці. Коли бачиш ці місця, розумієш, що там забрали чи зруйнували чиєсь життя. Там відчувається страх і страждання людей», – написав на своєму телеграм-каналі Дмитро Лубінець.

«Вкотре переконуюся, що емоції від фото і емоції від реальної картини, яку бачиш на власні очі – це різні речі. Кожного разу, зустрічаючи делегації, я акцентую увагу і прошу про розголос. Про відбудову маленьких міст потрібно думати саме зараз, адже після перемоги це буде довше та складніше! Щиро дякую за підтримку України!» – зазначив Дмитро Негреша.


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!