Реклама

Ірпінчанка стала лауреаткою обласного туру конкурсу «Учитель року»

Ірпінчанка стала лауреаткою обласного туру конкурсу «Учитель року»

Учителька початкових класів Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 Євгенія Бондарчук стала лауреаткою обласного туру загальнонаціонального конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2020». Про це написав на своїй сторінці в соцмережі перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«На базі обласного інституту підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у місті Біла Церква відбувся фінал обласного етапу конкурсу педагогічної майстерності “Учитель року – 2020” в номінації “Початкова освіта”. Вітаємо лауреата конкурсу Бондарчук Євгенію Василівну, учителя початкових класів Ірпінської СЗОШ №12, з почесним другим місцем і бажаємо подальших перемог і звершень! Євгенія Василівна гідно пройшла всі випробування, показала свій професіоналізм, творчість, креативність і ще раз довела, що в Ірпені працюють чудові педагоги!» – відзначив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, на першому етапі обласного туру конкурсу «Учитель року», який відбувся в грудні, Євгенія Бондарчук була визнана найкращою з 28 учителів із усієї Київської області за результатами конкурсного випробування «Тестування з фаху».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!