Ірпінець Владислав Задворський бере участь у міжнародному конкурсі художників (відео)

Владислав Задворський готується до другого етапу конкурсу в рамках міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник 2021 року». У конкурсі беруть участь митці з понад 10 країн світу. А роботи оцінює міжнародне журі, до складу якого входять провідні художники з України, Китаю, Франції та інших країн.

Владислав уже успішно пройшов перший етап відбору. Тепер на нього чекає наступний, складніший рівень мистецьких змагань.

Владислав Задворський, художник:
«У попередньому році я брав участь у конкурсі, у мене все було прекрасно – мені просто не вистачило голосів. Оскільки я в інтернет-системі буваю не часто, цим зайнялася моя подруга. І в цьому році я надіюсь за допомогою друзів потрапити на цей конкурс».

Владислав родом із Черкащини, але вже 6 років живе в Ірпені. Протягом останнього часу він активно тренував свою майстерність, організовував власні виставки. І ось за підтримки друзів вирішив спробувати ще раз узяти участь у мистецькому змаганні.

Євгенія Харгрі, художниця, засновниця «Hargri Art School»:
«Я впевнена, що Владислава варто підтримати в тому конкурсі, в якому він зараз бере участь, адже саме цей художник, як ніхто інший, заслуговує на високу відзнаку і на те, щоб він переміг у цьому конкурсі як достойний художник, який представляє прекрасне місто Ірпінь».

Для участі в конкурсі Владислав має відібрати серед свого творчого доробку 10 найкращих полотен, виконаних у різних жанрах, стилях і техніках. Але для того, щоб потрапити в другий тур, художнику потрібна підтримка. Ми всі можемо допомогти Владиславу, проголосувавши за його роботи на конкурсній сторінці. Для цього треба натиснути 5 зірочок. Голосування триватиме до кінця березня.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради:
«Владиславу потрібна в тому числі й ваша підтримка, тому що зараз оцінку його творчості передусім повинні дати ми. Тому я закликаю всіх ірпінців долучитися і підтримати його кількістю зірочок на сторінці цього конкурсу. Отже, будь ласка, заходьте, голосуйте – це займе буквально декілька хвилин вашої уваги, але це буде надзвичайно велика підтримка для митця».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!