Реклама

Ірпінська чемпіонка Ірина Коляденко захистила магістерську роботу на факультеті фізвиховання

Ірпінська чемпіонка Ірина Коляденко захистила магістерську роботу на факультеті фізвиховання

Ірпінчанка Ірина Коляденко – срібна і триразова бронзова призерка чемпіонатів світу та чемпіонка України з вільної боротьби – успішно захистила в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка магістерську роботу на тему «Використання методу колового тренування у розвитку силової витривалості спортсменок високої кваліфікації з вільної боротьби». Про це повідомляється на сайті вишу.

Захисту передувала зустріч Ірини з ректором університету – професором Богданом Буяком, деканом факультету фізичного виховання Володимиром Омельяненком та її науковим керівником – доцентом кафедри теорії й методики олімпійського та професійного спорту Віктором Шандригосем. Під час зустрічі Ірина Коляденко візначила, що їй було дуже приємно навчатися в цьому закладі, де їй створили всі умови для поєднання навчання зі спортом.

«Ректор вишу Богдан Буяк подякував Ірині Коляденко за особисту мужність, наполегливість і неймовірну силу духу, найкраще представлення України на світовій спортивній арені, презентацію в міжнародному просторі ТНПУ ім. В. Гнатюка, побажав подальших спортивних успіхів та висловив сподівання побачити Ірину в університеті уже в ролі аспірантки», – розповідається на сайті.

Нагадаємо, 6 грудня Ірина Коляденко здобула перемогу у фіналі Кубка України з вільної боротьби серед жінок. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!