Ірпінська лікарня отримала благодійну допомогу на 2 млн грн (відео)

Ірпінська центральна лікарня знову отримала благодійну допомогу. Цього разу фонд «Твоя опора» передав закладу один апарат ШВЛ, і тепер їх у лікарні 26. Окрім цього, привезли витратні матеріали та два «монітори пацієнта».

За словами директора лікарні Антона Довгопола, це сучасна апаратура, яка дає можливість надавати якісну медичну допомогу пацієнтам із COVID-19.

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:
«Це «монітори пацієнта», які дають змогу контролювати всі показники організму пацієнта в режимі онлайн і при цьому вести запис цих показників».

Обладнання встановлять у терапевтичному корпусі. Тут готують нове відділення на 60 ліжок для хворих на коронавірус.

Антон Довгопол:
«Там будуть створені дві палати інтенсивної терапії. Вони будуть оснащені функціональними ліжками, апаратами штучної вентиляції легень, моніторами і системою кисню».

Сьогодні благодійники передали лікарні обладнання на суму 2 млн грн. І це не перша допомога від фонду «Твоя опора»: раніше він уже надавав допомогу теж на 2 мільйони.

Антон Довгопол:
«За цей рік Ірпінь показав дуже великий плюс у взаємодії між адміністрацією і фондами, тому що ми завдяки фондам отримали допомоги десь на 15 мільйонів гривень у боротьбі з епідемією COVID-19».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!