Реклама

Ірпінська міська рада виділить 2,5 млн грн на соціальні ініціативи мешканців міста

Ірпінська міська рада виділить 2,5 млн грн на соціальні ініціативи мешканців міста


З 15 березня 2019 року для мешканців Ірпеня розпочинається конкурс соціальних проектів у рамках Громадського бюджету. Переможці конкурсу на реалізацію своїх ініціатив отримають фінансування з бюджету міста у розмірі 2,5 млн грн.

Кожен громадянин України віком від 16 років, який проживає, працює або навчається на території міста Ірпінь, може бути автором проектів і має право голосувати за подані проекти.

Голосування відбудеться у двох категоріях:

І категорія — малі проекти, загальний бюджет яких не перевищує 149,9 тис. грн. На ці проекти бюджетом Ірпінської міської ради передбачено 1 млн грн.
ІІ категорія — великі проекти, загальний бюджет яких складає від 150 тис. грн. до 500 тис. грн. На такі ініціативи ІМР передбачено 1,5 млн грн.

Більш детальну інформацію про подачу проектів, яка триватиме до 13 квітня 2019 року, а також участі в голосуванні можна отримати на сайті Ірпінської міської ради або у фахівців ІМР по будням з 9.00 до 16.00 за адресою:

м. Ірпінь, вул. Шевченка 2-а, Ірпінська міська рада, відділ організаційної роботи та внутрішньої політики, каб. 32. тел: 67-407, ел. пошта: о[email protected]

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!