Реклама

Ірпінська міськрада подарувала військовим квадрокоптер (відео)

Військова частина 3018 Національної гвардії України, яка дислокується в Гостомелі на Київщині, отримала від Ірпінської міської ради новорічний подарунок – квадрокоптер.

«Хай він допомагає вашій службі, – сказав, вручаючи подарунок, перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. – А всім хлопцям хочу побажати здоров’я, щоби всі відслужили й повернулися додому».

«Ірпінська громада, яка включає в себе й Гостомель, дуже рада, що ви є тут. Тому що сумно було спостерігати, як колись військова частина, яка тут була, закривалася, розформовувался, розвалювалася. Радісно, що ви є – нам спокійно спиться. Радує, що ваш командир і ви всі разом відбудовуєте цю військову частину, бо армія, силові структури – це є основа держави, основа нашої безпеки», – зазначив у своєму виступі депутат міськради Максим Плешко.

Ірпінь систематично допомагає військовим частинам, розташованим у регіоні. У 2019 році, зокрема, відремонтували частину даху їдальні частини 3018, наступного року ремонт продовжать.

«Ми дуже вдячні Ірпінській міській раді за надійне плече, яке вони нам підставляють – і не тільки сьогодні, а постійно», – наголосив командир частини Іван Миропольський.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!