«Ірпінська муніципальна варта» увійшла в трійку найкращих громадських формувань Київщини з охорони порядку

Photoeditorsdk Export 2020 12 22t163831.206

«Ірпінська муніципальна варта» увійшла в трійку найкращих громадських формувань Київщини з охорони громадського порядку, які за підсумками 2020 року відзначило Головне управління Національної поліції в Київській області. Про це стало відомо під час обласного форуму «Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон», який відбувся в Ірпені, повідомляється на сторінці «Мунварти» у фейсбуці.

Зазначається, що деяким членам найкращих формувань були вручені листи-подяки від правоохоронців.

Метою зібрання було підведення підсумків роботи спілки «Громадська безпека +380», яка об’єднує громадські формування Київської області з охорони правопорядку. Також були намічені плани на прийдешній рік. Як повідомив голова спілки Володимир Бардецький, планується проведення на базі великого міста загальноукраїнського з’їзду формувань із охорони громадського порядку, комунальних підприємств та інших структур, що опікуються публічною (громадською) безпекою. Також у планах – зустріч із новообраними головами територіальних громад, де діють безпекові громадські формування, та з керівництвом поліції Київщини «для обговорення шляхів поглиблення кооперації в питаннях безпеки в громадах».

Через карантинні обмеження у форумі не змогли взяти участь усі охочі, однак приїхали командири та заступники командирів громадських формувань із міст Обухів, Бориспіль, Вишневе, Українка, Боярка та з села Тарасівки.

Учасників зібрання привітав Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. Він підкреслив значну роль безпекових громадських формувань у житті громад та відзначив заслугу «Ірпінської муніципальної варти» у збереженні майна міста і забезпеченні публічного порядку.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!