Ірпінські комунальники встановили LED-світильники на вул. Громадянській

photoeditorsdk-export - 2021-02-16T124942.028

Працівники ірпінського комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”» провели модернізацію зовнішнього освітлення на вул. Громадянській – встановили нові світлодіодні світильники.

«Всупереч примхливій зимовій погоді та завдяки професіоналізму працівників підприємства вулиця Громадянська тепер освітлюється LED-світильниками», – зазначається на сторінці КП «УЖКГ “Ірпінь”» у фейсбуці.

Як повідомив ITV начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Ірпінської міськради Сергій Канюра, на Громадянській було встановлено 19 нових ламп.

За інформацією керівника управління, протягом минулого року комунальники встановили в Ірпені майже півтори сотні LED-світильників, зокрема 37 – на вул. Київській, 40 – на вул. Озерній, 32 – на вул. Лисенка, 11 – на вул. Гагаріна та 28 – на вул. Північній.     

Нагадаємо, з початку лютого працівники КП «УЖКГ “Ірпінь”» розпочали роботи з ремонту та відновлення вуличного освітлення в селах, які увійшли до складу Ірпінської територіальної громади.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!