Ірпінські ліцеїсти перемогли в масштабному Всеукраїнському проєкті «Відкривай Україну»

125291068_3533989459973390_8694923452824906333_n

Команда «Варяги» Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування здобула перемогу у Всеукраїнському освітньому проєкті «Відкривай Україну».

У суперфіналі ліцеїсти з Ірпеня залишили позаду 5 інших команд-учасниць із Львівської, Волинської, Рівненської, Донецької та Харківської областей.

Нагадаємо, на старті проєкту-2020 у ньому брали участь 650 команд із усієї України, у півфінал вийшли 114, у фінал — 24.

«Відкривай Україну» — це гейміфікована освітня онлайн-платформа для підлітків, що навчає втілювати свої ідеї та задуми, спрямовані на якісні зміни в школах, містах і в усій країні.

У ході змагання «Варяги» представили два свої проєкти. «Команда вийшла на захист природи від сміття та запровадила шкільне сортування. Результати проєкту: придбані баки для сортування сміття в їдальню ліцею; придбані сортувальні смітники в окремих класах; розроблено інформативні картки щодо сортування сміття в громадських організаціях та фондах; започатковано співпрацю з підприємством із сортування сміття. А також проведено просвітницьку діяльність щодо сортування сміття серед людей з вадами слуху. Започатковано новий проєкт «Україна говорить жестами», — розповідається на сторінці навчального закладу у фейсбуці.

«Про шалений успіх проєкту “Варягів” під назвою “Україна говорить жестами” свідчить потужна емоційна хвиля з усіх куточків України. Серед тих, хто підтримав ідею, — мовознавець Олександр Авраменко, ведучий телепрограм “Сніданок з 1+1” та “Голос країни” Анатолій Яцечко, співаки гурту “ZBSband” Богдан Байлук та Владислав Оніщенко, актори театру “Золоті Ворота” та багато інших», — зазначають у ліцеї.

У складі команди переможців — ліцеїсти Віра Магдалінчук, Софія Ванельчук, Марія Шуменкова, Олександра Федоричко, Євгенія Євграфова, Ілля Трохимчук, Вікторія Кириченко, Юлія Жуковська, Антоніна Рождаєва, Поліна Мозгова та Богдан Шацький. Учитель-ментор команди — педагог-організатор ліцею Наталія Шмарко.

Проєкт «Відкривай Україну» реалізовується за сприяння Міністерства освіти і науки й Міністерства молоді та спорту України.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Відремонтовану ділянку вул. Соборної в Ірпені відкриють сьогодні ввечері (відео)

Сьогодні, 17:11

Детальніше
Олександр Маркушин: За рік в інфекційному відділенні Ірпінської лікарні врятували близько тисячі хворих

10 кві 11:07

Детальніше
Ремонт дороги біля ТРЦ «Жираф» в Ірпені завершать до кінця тижня

09 кві 19:14

Детальніше
Ірпінські ліцеїсти долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети» (відео)

09 кві 18:40

Детальніше
Підлітка вдарило струмом на залізничному мосту в Ірпені

09 кві 17:48

Детальніше
Коцюбинська громада долучається до глобальної акції «Greening of the Planet»

09 кві 16:46

Детальніше
Антон Мирончук передав місту ділянку для будівництва каналізаційно-насосної станції в мікрорайоні «Синергія»

09 кві 16:18

Детальніше
В Ірпені продовжили на тиждень карантинні обмеження «червоної зони»

09 кві 15:43

Детальніше
Всі новини