Реклама

Ірпінські ліцеїсти перемогли в масштабному Всеукраїнському проєкті «Відкривай Україну»

Ірпінські ліцеїсти перемогли в масштабному Всеукраїнському проєкті «Відкривай Україну»

Команда «Варяги» Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування здобула перемогу у Всеукраїнському освітньому проєкті «Відкривай Україну».

У суперфіналі ліцеїсти з Ірпеня залишили позаду 5 інших команд-учасниць із Львівської, Волинської, Рівненської, Донецької та Харківської областей.

Нагадаємо, на старті проєкту-2020 у ньому брали участь 650 команд із усієї України, у півфінал вийшли 114, у фінал — 24.

«Відкривай Україну» — це гейміфікована освітня онлайн-платформа для підлітків, що навчає втілювати свої ідеї та задуми, спрямовані на якісні зміни в школах, містах і в усій країні.

У ході змагання «Варяги» представили два свої проєкти. «Команда вийшла на захист природи від сміття та запровадила шкільне сортування. Результати проєкту: придбані баки для сортування сміття в їдальню ліцею; придбані сортувальні смітники в окремих класах; розроблено інформативні картки щодо сортування сміття в громадських організаціях та фондах; започатковано співпрацю з підприємством із сортування сміття. А також проведено просвітницьку діяльність щодо сортування сміття серед людей з вадами слуху. Започатковано новий проєкт «Україна говорить жестами», — розповідається на сторінці навчального закладу у фейсбуці.

«Про шалений успіх проєкту «Варягів» під назвою «Україна говорить жестами» свідчить потужна емоційна хвиля з усіх куточків України. Серед тих, хто підтримав ідею, — мовознавець Олександр Авраменко, ведучий телепрограм «Сніданок з 1+1» та «Голос країни» Анатолій Яцечко, співаки гурту «ZBSband» Богдан Байлук та Владислав Оніщенко, актори театру «Золоті Ворота» та багато інших», — зазначають у ліцеї.

У складі команди переможців — ліцеїсти Віра Магдалінчук, Софія Ванельчук, Марія Шуменкова, Олександра Федоричко, Євгенія Євграфова, Ілля Трохимчук, Вікторія Кириченко, Юлія Жуковська, Антоніна Рождаєва, Поліна Мозгова та Богдан Шацький. Учитель-ментор команди — педагог-організатор ліцею Наталія Шмарко.

Проєкт «Відкривай Україну» реалізовується за сприяння Міністерства освіти і науки й Міністерства молоді та спорту України.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!