Ірпінські ліцеїсти розвісили в парках Ірпеня годівниці для птахів (відео)

Попри пекучий мороз, вони вийшли з теплих класів і взялися за добру справу. Учні Ірпінського академічного ліцею розвісили в парках Ірпеня два десятки годівничок. Тепер, кажуть, голодна зима ірпінському птаству не загрожує.

Артур Баринов, учень 9-А класу Ірпінського академічного ліцею НУБІП:
«Розкидуємо в кормушки корм, а саме вівсянку, несмажене соняшникове насіння, пшоно та інші крупи».

Софія Володіна, учениця 9-А класу Ірпінського академічного ліцею НУБІП:
«Мені здається, що робити добрі справи – це в майбутньому принесе якісь наслідки. А отже, якщо це добрі справи, то й добрі наслідки. Наприклад, якщо сьогодні ми підгодуємо якогось горобчика, то в майбутньому він не потрапить до Червоної книги».

Дерев’яні годівниці ліцеїсти отримали від Державного агентства лісових ресурсів України. Саме воно й ініціювало загальнодержавну акцію «Нагодуй птахів узимку».

Вероніка Поляновська, педагог-організатор Ірпінського академічного ліцею НУБІП:
«Наш заклад відкрився в минулому році, і ми зробили великий акцент у виховному процесі на волонтерстві та допомозі. Минулого року ми допомагали військовим у шпиталі. У цьому році ми також робили їм подарунки, вітали їх із Днем української армії. І долучаємось так само до акції “Нагодуй пташку взимку”».

Акція стартувала 8 грудня і триватиме до весни. До неї планують долучитися всі навчальні заклади Ірпеня. Школярі не тільки розвішуватимуть годівниці, але й поповнюватимуть їх кормом протягом холодних зимових місяців.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!