Ірпінські підприємці — в трійці лідерів зі сплати єдиного податку на Київщині

1321

Підприємці Ірпінського регіону посіли третє місце на Київщині за обсягом єдиного податку, сплаченого до місцевих бюджетів за 10 місяців цього року. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Київській області Олександр Загорський.

«Найбільші суми єдиного податку надійшли від підприємців, зареєстрованих у Києво-Святошинському районі — 368,6 млн грн, Білоцерківському — 352,2 млн грн та в Ірпінському регіоні – 276,1 млн грн», — зазначив він.

За його словами, від початку року малий та середній бізнес Київщини сплатив майже 2 мільярди гривень єдиного податку. «Станом на 1 листопада, завдяки сумлінному ставленню платників податків до виконання своїх обов’язків, маємо приріст у 8% порівняно з аналогічним показником минулого року. Наразі кошти, що надійшли до бюджетів територіальних громад, дорівнюють майже 2 мільярдам гривень єдиного податку. При цьому сума додаткових коштів складає 144 мільйони гривень», — підкреслив Загорський.

Він зауважив, що фізичні особи-підприємці забезпечили більшу частину надходжень, сплативши 1,5 млрд грн єдиного податку, юридичні особи ІІІ групи перерахували до місцевих бюджетів 201,4 млн грн, а сільгоспвиробники-спрощенці сплатили 220,6 млн грн.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!