Реклама

Ірпінські школи почали запроваджувати змішану форму навчання

Ірпінські школи почали запроваджувати змішану форму навчання

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа №2 з понеділка, 16 листопада, працюватиме в режимі змішаного навчання з використанням дистанційних технологій. Про це на сторінці навчального закладу в соцмережі повідомила його директорка Ірина Бєлова.

«Модель змішаного навчання є найбільш сприятливою для ситуації, яка склалась, адже, працюючи дистанційно, ми можемо розірвати ланцюг захворюваності і дотриматись 14-денного карантину, рекомендованого МОЗ», — зазначила вона.

За словами Ірини Бєлової, навчання в дистанційному форматі відбуватиметься почергово для класів основної та старшої школи. Учні 1—4-х класів, а також випускні 11-ті класи будуть відвідувати школу.

У період із 16 по 29 листопада на навчання в дистанційному форматі переходять учні 5—7-х класів, а початкова школа й 8—11-ті класи продовжують навчатися очно. З 30 листопада по 14 грудня дистанційно вчитимуться учні 8—10-х класів, а 5—7-мі класи повертаються до очного навчання в школі.

Як повідомляє 04597.сom.ua, Ірпінська школа №1 уже два дні працює за такою системою. Також очікується, що школа №17 із наступного понеділка теж перейде на змішану форму навчання.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!