Ірпінській бібліотеці за день подарували 90 книг

Photoeditorsdk Export 2021 02 12t195250.150

Упродовж сьогоднішнього дня в рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу» Ірпінська центральна міська бібліотека імені Максима Рильського отримала 90 нових книжок. Про це повідомила директорка закладу Олена Циганенко.

«З нагоди Всесвітнього дня дарування книг сьогодні завітали до нас із подарунками чимало дарувальників, які поповнили наш книжковий фонд на 90 нових книг для дітей і дорослих! Дякуємо заступнику міського голови Ігорю Дворнікову, начальнику відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи, депутату міської ради Віолетті Дворніковій, начальнику відділу культури, національностей та релігій, депутату міської ради Євгенії Антонюк, депутату міської ради Андрію Літвинову, Тетяні Пенчук і благодійній організації «Допомогти може кожен», Олександру Точоному з сімейної книгарні «Каtеbооks». Чекаємо благодійників і меценатів і в інші дні», – написала Олена Циганенко в соцмережі.

Нагадаємо, сьогодні керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк і радник мера Андрій Літвинов дали символічний старт акції «Подаруй бібліотеці книгу».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!