1

Ірпінський школяр проходить курс променевої та хіміотерапії в стамбульській клініці

photoeditorsdk-export (15)

Учень Ірпінського НВО «Освіта» Роман Головко, який бореться з онкологічною недугою, проходить курс променевої та хіміотерапії в стамбульській клініці. Про це в соцмережі розповіла мати хлопчика. 

«Йому лише 9 років, а він уже розуміє, що проходить шлях лікування заради життя. На сьогоднішній день він разом з татом у клініці в Стамбулі, де нам запропонували пройти курс променевої терапії та хімії. Перші кроки розпочато, та попереду більше місяця такої терапії… Наша віра в позитивний результат додає нам сил йти вперед», – пише Оксана Головко.

Нагадаємо, напередодні Нового року в Романа виявили пухлину головного мозкуДіагноз – гліобластома G4. Всі медзаклади в Україні, куди зверталися батьки хлопчика, братися за лікування відмовилися. Романа прооперували в московському центрі нейрохірургії ім. М. Бурденка. Видалити вдалося дві третини пухлини. Про продовження лікування близькі Романа домовилися з клінікою «Liv Hospital» у Стамбулі. 

«Уже зараз ми шукаємо шляхи для подальшого лікування, можливий варіант імунотерапії в Німеччині. У розмові з відділом клініки нам пояснили, що це можливо після променевої терапії. Вартість такого одного блоку лікування – орієнтовно 50 000 євро. Яка кількість процедур необхідна, буде вирішено лише після дослідження дитини. Тому ми бачимо наступний крок та продовжуємо збір коштів», – розповідає мати хлопчика.

«Прошу вас як мама, яка вірить у життя своєї дитини, підтримайте нас: молитвами, фінансами, можливо, інформаційним супроводом. За кожен ваш крок ми вам вдячні», – додала жінка.

Реквізити для фінансової допомоги:

  • карта «Приватбанку» №5168755434611501 (Головко Оксана);
  • PayPal [email protected] (оформлено на волонтера Ольгу Мингальову);
  • благодійна платформа «GoFundMe».

Також збір пожертв на лікування Романа Головка відбуватиметься в неділю, 1 березня, під час семінару зі здорового харчування, який відбудеться в залі Ірпінської міської ради о 14 год.