Ірпінська «Муніципальна варта» оштрафувала порушників правил благоустрою

Photoeditorsdk Export 2021 09 13t122803.192

Співробітники ірпінської «Муніципальної варти» склали протоколи про два адміністративні правопорушення – викидання сміття в недозволеному місці та незаконне розклеювання рекламних оголошень. Про це інформує фейсбук-сторінка комунального підприємства.

Зазначається, що жителі міста повідомили до чергової частини «Муніципальної варти» про те, що водій вантажного мікроавтобуса «Мерседес» викинув побутові відходи на вул. Технологічній. За допомогою міських камер відеоспостереження інспектори «Мунварти» відстежили пересування автомобіля та зупинили його на вул. Соборній.

Також працівники «Муніципальної варти» під час патрулювання в місті помітили хлопця, який розклеював на стовпах рекламні оголошення.

«Часто недобросовісні підприємці і компанії, щоб самим не ризикувати і не платити штраф, наймають для цих робіт інших осіб, які навіть не підозрюють, що вчинятимуть правопорушення. Тому будьте розсудливими і уникайте такого виду заробітку. Розвішуйте свої рекламні матеріали лише у відведених для цього місцях! В нашому місті для розміщення подібних оголошень встановлені спеціальні тумби та дошки оголошень на житлових будинках», – наголошують у «Мунварті».

В обох випадках були складені протоколи відповідно до ст. 152 Кодексу України про адмінправопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян у розмірі 340–1360 грн, а на посадових осіб та підприємців – у розмірі 850–1700 грн.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!