Ірпінська лікарня відновлює гуртожиток для своїх працівників (відео)

Замість стелі – провалля, вибиті вікна, розтрощена електропроводка, у стінах кімнат – діри від куль. Тут проживало 37 родин ірпінських медпрацівників, аж поки на Київщину не прийшли російські «асвабадітєлі».

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:
«Це гуртожиток комунального некомерційного підприємства «Ірпінська центральна міська лікарня». У період окупації і активних бойових дій у регіоні він зазнав ураження внаслідок двох влучень. Також ми бачимо наслідки кругом. Закладом було прийняте рішення про те, що необхідно відновити його функціональність».

Керівництво лікарні не стало чекати, доки держава виділить кошти на відновлення гуртожитку, адже лікарня вже працює повноцінно, і медикам треба десь жити вже тепер. Тому взялися ремонтувати своїми інженерно-технічними силами та за підтримки міської ради.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Було дано доручення всім комунальним службам Ірпінської міської ради в максимально короткі строки, максимально швидко допомогти у відновленні цього закладу».

Директор лікарні каже – якби не взялися рятувати будівлю якнайшвидше, то дощами розмило б стіни, і через підтоплення відновлювати вже не було б чого. Тому найперше, що зробили – перекрили покрівлю. Уже відновили також газо- та електропостачання.

Антон Довгопол:
«Зараз займаюся питанням відновлення фасаду. Також будуть замінені всі пошкоджені вікна в кімнатах лікарів, які тут проживають. Зазнали ушкоджень місця загального користування внаслідок цих влучень, вони також будуть відновлені. Ми плануємо, що до 15 червня повністю завершимо всі роботи, і люди зможуть жити тут комфортно, без усяких питань».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!