Ірпінські комунальники звечора ліквідовують наслідки негоди

Ірпінські комунальники звечора ліквідовують наслідки негоди

Вчора ввечері, 20 липня, Київщиною пройшов сильний дощ із грозою та вітром. Наслідок негоди — чимало повалених дерев. В Ірпені їх ще звечора взялися прибирати працівники КП «Управління благоустрою міста». Про свої роботи вони звітують на сторінці управління у фейсбуці.

Зокрема, одразу після завершення дощу комунальники виїхали прибирати дерево, що повалилося на дитячий майданчик на Северинівській, 131. Також прибирали й інші дерева, які через сильний вітер попадали на тротуари та проїжджі частини.

«Боремось з негодою, хлопці чергують цілодобово», — зазначають у комунальному підприємстві.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені чоловік жорстоко побив знайомого: йому повідомили про підозру

06 Jun 14:56

Детальніше
В Ірпінській центральній лікарні спростували інформацію про затримання лікаря

06 Jun 13:41

Детальніше
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту

06 Jun 12:30

Детальніше
Волонтери Ірпеня передали маскувальні сітки захисникам на Донеччину та Дніпропетровщину

06 Jun 11:35

Детальніше
З російського полону повернувся Захисник Віктор Лавренчук, сім’я якого проживає в Ірпені

06 Jun 11:27

Детальніше
На Київщині судитимуть директора компанії за співпрацю з бізнесом рф під час війни

05 Jun 17:23

Детальніше
В Ірпені завершили облаштування системи водовідведення на вулиці Мушкетика

05 Jun 17:15

Детальніше
Сьогодні останній дзвоник пролунав для 595 випускників Ірпінської громади (фото)

05 Jun 15:54

Детальніше
У селах Ірпінської громади пролунали останні дзвоники

05 Jun 13:46

Детальніше
Діти побували на екскурсії у пожежній частині Гостомеля

05 Jun 13:23

Детальніше
На Київщині судитимуть директора компанії за співпрацю з бізнесом рф

05 Jun 13:04

Детальніше
Всі новини