Ірпінський депутат Артем Гурін погрожував фізичною розправою своїй колезі та її родині
22 Apr 22:57, 2024
Депутат Ірпінської міської ради від партії «Батьківщина» Артем Гурін 21 квітня погрожував фізичною розправою чоловіку своєї колеги Євгенії Антонюк, самій депутатці та її родині.
Про це у своєму Facebook заявила депутатка Ірпінської міської ради, начальниця відділу культури, національності та релігій Ірпеня Євгенія Антонюк, повідомивши, що 22 квітня вже подала відповідну заяву до поліції.
![2024 04 22 22.55.20](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22-22.55.20-695x1024.jpg)
![2024 04 22 22.55.28](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22-22.55.28-694x1024.jpg)
«Учора ввечері, 21 квітня, депутат Ірпінської міської ради Артем Гурін зателефонував моєму чоловіку та прямо погрожував фізичною розправою йому та створенням проблем моїй родині за мою позицію, висловлену в соціальній мережі facebook, щодо правомірності нарахувань Артему Гуріну та його близьким родичам за місцевою програмою “Турбота” понад 300 000 грн», — зазначає вона.
![2024 04 22 22.55.38](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22-22.55.38-885x1024.jpg)
За словами Євгенії Антонюк, вона не готова мовчати про такий кримінал.
«За відкриті погрози та наміри їх реалізувати потрібно нести відповідальність. І не має значення депутат ти, член легендарного своїми перемогами ДФТГ, людина, яка рятувала і вивозила людей. Жодне з перерахованого не дає права погрожувати фізичною розправою нікому ні за жодних умов. Моя заява до поліції написана мною без жодного політичного наміру чи тиску, з метою захисту членів моєї родини та мене особисто. Знаючи манеру спілкування і поведінки свого колеги, я реально вважаю, що озвучені погрози Гурін може втілити», — наголошує Антонюк.
Також Євгенія Антонюк додала скріни з декларації депутата Гуріна. Вони підтверджують, що той, окрім доходу від підприємницької діяльності, отримував й соціальні виплати, ймовірно за програмою «Турбота».
Нагадаємо, днями телеграм-канал «Містоінформ» опублікував інформацію про те, що депутат Ірпінської міської ради Артем Гурін від партії «Батьківщина», його родина та близькі отримали у 2022 році з міської програми «Турбота» 590 000 грн як малозахищені.