Ірпінський підприємець придбав броньований автомобіль для евакуації жителів міста (відео)

Photoeditorsdk Export (4)

Власник ірпінської компанії «Enjoy The Wood» Ігор Фостенко везе в Ірпінь броньований автомобіль, який буде використовуватися для евакуації людей. Крім того, планується доставка в місто необхідної допомоги, зокрема 20 бронежилетів для тероборони. Про це бізнесмен розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

«Ми їздили за кордон, аби купити броньовану банківську машину і передати її в тероборону Ірпеня, щоб на цій машині могли більш безпечно вивозити поранених, вивозити мешканців. Я дуже надіюся, що це допоможе врятувати багато життів. Щоб не їхати порожніми, будемо завантажуватися допомогою, яка потрібна. Ми ще маємо на меті купити 20 бронежилетів. Якщо у вас є бажання підтримати нас у наших справах – матеріально, молитовно – будемо дуже вдячні. Усі гроші до копійки підуть на підтримку нашої армії, нашої країни, наших мешканців», – зазначив підприємець.

За словами Ігоря Фостенка, він має право на виїзд за межі країни, бо є батьком чотирьох неповнолітніх доньок, проте сам бізнесмен і його родина вирішили залишатися в Україні. «Це наша воля – бути тут і допомагати нашій країні», – сказав Фостенко.

Реквізити для пожертв:  

Карта «Приватбанку»: 5168752002868258 (Фостенко Марина)

Карта «Монобанку»: 4441111442002543

PayPal: [email protected]


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300