Реклама

Ірпінський відділ Пенсійного фонду вже обслуговує мешканців сіл територіальної громади (відео)

Ірпінський відділ Пенсійного фонду почав обслуговувати мешканців сіл Ірпінської територіальної громади. Якщо, скажімо, людям із Михайлівки-Рубежівки раніше з пенсійних питань потрібно було звертатися в Києво-Святошинський район, то тепер їм простіше приїхати до сервісного центру в Ірпені.

Катерина Пасюк, староста Михайлівсько-Рубежівського старостинського округу:
«Кожен із наших мешканців може отримати повноцінні послуги в Пенсійному фонді в місті Ірпені, а не в Києво-Святошинському районі, як це було раніше. Це було незручно, некомфортно було добиратися в Києво-Святошинський район».

Відтепер мешканцям Ірпінської громади, як і всім іншим громадянам України, стало значно простіше вирішувати питання з фахівцями Пенсійного фонду – адже зараз можна самостійно обрати будь-який сервісний центр по всій Україні, незалежно від місця реєстрації і проживання, як це було раніше, і отримати там весь спектр послуг, які надає Пенсійний фонд України.

Оксана Марченко, начальниця сервісного центру ПФУ в Ірпені:
«Також у нас функціонують віддалені робочі місця, де спеціалісти приймають громадян, які можуть звернутися, незалежно від того, де вони зареєстровані й проживають».

До речі, одне з таких віддалених робочих місць розташоване у Дмитрівці. Для тих же, хто не може чи не хоче витрачати свого часу на шлях до сервісних центрів, Пенсійний фонд пропонує інші варіанти. Наприклад, скористатися веб-порталом електронних послуг.

Оксана Марченко:
«(Можна звертатися) по довідки персоніфікованого обліку – це індивідуальні відомості ОК-5, ОК-7, додаток 9; хто пенсіонери – по довідку про розмір пенсії. На призначення пенсії можуть подати і на перерахунки, подивитися всю свою пенсійну справу».

Щоб отримати послуги фонду в режимі он-лайн, необхідно мати цифровий підпис. Його можна отримати безкоштовно у ЦНАПі податкової або в «Приватбанку» чи «Ощадбанку». Представники Пенсійного фонду запевняють: готові працювати з кожним і у звичному форматі.

Галина Колошмай, заступниця начальника ГУ ПФУ в Київській області:
«Відділення №7 у місті Ірпені готове стовідсотково приймати всіх громадян на обслуговування. Це і на призначення, і на перерахунок пенсій, і на отримання будь-якої консультації, і отримання довідок, і з усіх інших проблем, із котрими стикаються наші пенсіонери».

Прийом у сервісному центрі Пенсійного фонду в Ірпені відбувається за попереднім записом. Телефонуйте за номером (04597) 60-753.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Юних ірпінців запрошують на шаховий турнір 

Сьогодні, 19:01

Детальніше
Дизайнер журналу "ТОП-100 впливових людей Київщини" бореться за перше місце у всеукраїнському конкурсі

Сьогодні, 17:24

Детальніше
Сьогодні на ірпінській набережній відбувся  забіг «ILIT Run Fest»

Сьогодні, 16:00

Детальніше
Орієнтувальники клубу «Kyiv Region» вибороли 37 нагород на змаганнях «KYIV CITY RACE»

Сьогодні, 12:34

Детальніше
Цими вихідними в Ірпені відбувся перший Кубок України з BMX Freestyle Park (фото)

Сьогодні, 12:27

Детальніше
«ПО СУТІ»: Ірпінський простір «Вільна» запрошує жінок у групи психологічної підтримки (відео)

25 May 10:11

Детальніше
Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама