Реклама

Керівники Ірпеня зустрілися з сім’ями загиблих АТОвців (відео)

Сьогодні, 24 грудня, посадовці Ірпінської міської ради Київської області провели передноворічну зустріч із родинами загиблих учасників АТО. У проблеми сімей, які втратили своїх рідних на війні, вникали перший заступник міського голови Олександр Маркушин, заступниця мера Юлія Устич, керівник управління праці та соціального захисту населення Петро Зброжек.

«Для нас дуже важливі ці зустрічі. Кожного року ми проводимо такий круглий стіл і перед вітаннями до Нового року проговорюємо ці проблеми. У когось загинув син, у когось чоловік – і ми максимально стараємося допомогти, бо немає кому їм допомагати. І я вважаю, що в нас разом із Радою учасників АТО це вдало виходить», – сказав у коментарі ITV Олександр Маркушин.

«Важливо знати, що про нас не забувають, що намагаються чимось, по можливості, допомогти», – ділиться враженнями дружина загиблого учасника АТО Лариса Грицай. «Це дуже приємно, що нас знають, пам’ятають, цінують. Це важливо», – вторить їй інші вдова АТОвця Інна Бобер.

«Керівництво міста робить дуже хорошу справу, що організовує такі зустрічі, – говорить брат загиблого Олег Ворохта. – Я трохи загартований – я полковник військової медичної служби в запасі, але моя мама чекає з дня на день цієї зустрічі, щоб побачитися з людьми, в яких таке ж горе – це її підтримує».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!