Реклама

Команда ірпінського клубу «Адажіо» виступила у фіналі чемпіонату світу з танцювального спорту й посіла 5-е місце (відео)

311486191 5836424899733763 1823872368729278379 N

Вихованці ірпінського клубу спортивно-бального танцю «Адажіо» виступили у фіналі чемпіонату світу з танцювального спорту серед команд формейшн і посіли п’яте місце. Змагання відбулися в німецькому місті Брауншвейг.

Ірпінські танцюристи представили хореографічну композицію «Незламні». У кінці фінального виступу вони винесли на паркет синьо-жовтий прапор.

«Лише 1 місяць на підготовку! Жодна команда світу за всю історію танцювального спорту не готувалась у таких умовах. Зібрати команду в таких умовах – це вже перемога! Але, незважаючи на все, наші НЕЗЛАМНІ вибороли 5 місце з 14 команд, що представляли 8 країн! За Україну! За Ірпінь і Бучу! За наших танцюристів, що обороняють Україну! Вітаємо тренерів Віталія Салямона та Катерину Салямон-Міхєєву, всіх спортсменів, батьків, вболівальників!!! ВФТС вами пишається», – зазначається на фейсбук-сторінці Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

«Навіть не знаю, як нам вдалося зібрати усіх і підготуватись. Попередню програму показувати було неможливо, згоріла частина костюмів, та й душевний стан усіх не дозволяв демонструвати веселощі. Все дуже складно. Але нам вдалося!» – написала Катерина Салямон-Міхєєва.

Нагадаємо, у грудні 2019 року вихованці клубу «Адажіо» вперше взяли участь у чемпіонаті світу, який пройшов у німецькому місті Бремені. Вони пройшли у півфінал і вибороли 11-е місце. У грудні минулого року на світовій першості в Бремені ірпінці посіли 9-у позицію.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама