Команда з Приірпіння здобула 28 нагород на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах (фото)

32

Команда з Приірпіння «Kyiv region O-team» завоювала на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах 28 нагород – 10 золотих, 9 срібних і 9 бронзових. Про це повідомляється на сторінці клубу у фейсбуці.

Ще трьом членам команди не вистачило до призового місця кілька секунд – вони фінішували четвертими у своїх вікових групах.

Змагання пройшли у Голосіївському лісі в Києві. Участь у них узяли понад 140 орієнтувальників із 13 регіонів України.

Нагадаємо, тижнем раніше команда «Kyiv region O-team» здобула 10 медалей на відкритому чемпіонаті столиці.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!