Компанія «Ecosoft» долучилася до реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні

photoeditorsdk-export - 2020-04-09T192351.509

Українська компанія «Ecosoft», центральний офіс якої знаходиться в Ірпені, взяла участь у фінансуванні реконструкції інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні. Компанія вже розпочала виробництво в Ірпені антисептиків і невдовзі розпочне виготовлення захисних масок.

Як повідомили в компанії, «Ecosoft» приєднався до ініціативи голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка та покрив витрати на встановлення вікон і дверей у відділенні. Також завдяки «Ecosoft»розпочато монтаж складної системи доочищення води для потреб медзакладу. Крім того, сформовано спільне (сумісно з ініціативою бізнес-спільноти «CEO Club Ukraine») замовлення на захисні костюми, маски та рукавички для забезпечення лікарів як Ірпінської лікарні, так і інших закладів охорони здоров’я України.

«Ми вважаємо, що протидія розповсюдженню вірусу в даний момент є надзвичайно важливою і терміновою, тому ми активно долучились до підготовки медичних закладів для лікування хворих. Ми сподіваємося, що наш досвід на Київщині стане прикладом для представників бізнесу в інших областях України. Разом ми зможемо врятувати більше людських життів та швидше вивести країну з економічної кризи!» – зазначив CEO компанії «Ecosoft» Андрій Мітченко.

Також компанія налагодила в Ірпені власне виробництво антисептиків для дезінфекції рук і поверхонь, що дозволило надавати допомогу місцевому населенню, а також співробітникам та партнерам «Ecosoft». Наразі в компанії працюють над налагодженням виробництва в Ірпені захисних масок.

Окрім допомоги громаді Ірпінського регіону, компанія також сприяє протидії поширенню COVID-19, забезпечуючи необхідним медичним обладнанням київські лікарні. Зокрема, «Ecosoft» закупив високотехнологічні апарати для штучної вентиляції й діагностики хвороб легенів.

Нагадаємо, що «Ecosoft» є українською компанією-виробником обладнання для очищення води. Вона була заснована в Ірпені в 1991 році. У грудні 2018 року «Ecosoft» приєднався до групи компаній BWT і став надійним виробником і постачальником інноваційних та доступних продуктів для фільтрації води в Європі й по всьому світу. «Ecosoft» є одним із найбільших платників податків у місті Ірпінь. Компанія неодноразово відзначалася міською владою як соціально відповідальне підприємство.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У пам’ять про загиблих захисників в Ірпені відкрили нові меморіальні дошки (відео)

Сьогодні, 19:42

Детальніше
Села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя відзначили річницю визволення від російських окупантів

Сьогодні, 19:28

Детальніше
На дрон: в Ірпінському академічному ліцеї провели благодійний ярмарок

Сьогодні, 17:33

Детальніше
В Ірпені обговорили розвиток велосипедної інфраструктури міста

Сьогодні, 15:52

Детальніше
В Ірпені презентували поштовий блок до річниці звільнення Київщини від окупантів (відео)

Сьогодні, 13:59

Детальніше
Світлофорне керування: компанія Ticon запропонувала шляхи вирішення проблеми заторів в Ірпені

Сьогодні, 11:20

Детальніше
Мешканців Ірпеня просять не заходити на територію Ліцею №3 - там тривають будівельні роботи

Сьогодні, 10:17

Детальніше
У лісах Ірпінської громади продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети

Сьогодні, 08:59

Детальніше
Всі новини