Компанія «Ecosoft» установила водомат на ірпінській набережній (відео)

Культура вживання питної води в Ірпені виходить на новий рівень: після Парку Незнайка компанія «Ecosoft» установила водомат на ірпінській набережній. Це подарунок містянам із нагоди Дня Незалежності України.

Ростислав Мудрик, директор департаменту з розвитку бізнесу компанії «Ecosoft»:
«Ірпінська міська рада подарувала ірпінчанам дуже красивий спортивний майданчик, який розташували ось тут, на набережній. Ми в компанії “Ecosoft” підтримуємо ідею про здоровий спосіб життя саме тому тут, на набережній, ми встановили автомат питної води».

За перший день водоматом на набережній уже скористалося близько пів тисячі людей.

Мешкаці Ірпеня (куштують воду):
«Спочатку нюхаю, як вино. Ніякими домішками не пахне, це вже добре».
«Наче тала, з гір. Як із самих Альп!»
«Дуже добра, мені сподобалась. Нейтральний такий смак, не дуже газована, в міру холодна — те, що треба».

Скуштувати води з водомата й оцінити його зручність можна безкоштовно протягом трьох святкових днів. Надалі один літр води в такому водоматі коштуватиме 5 гривень.

До речі, воду з водомата краще набирати в спеціальну екологічну багаторазову  пляшку з чіпом, на який нанесено QR-код. Таку пляшку можна замовити на сайті компанії «Ecosoft».

Ростислав Мудрик:
«За допомогою цього чіпа можна сплачувати за воду. Таку пляшку можна замовити за посиланням, яке є на автоматі, і людині, яка йде на майданчик, не потрібно з собою брати ні гаманець, ні якісь інші засоби оплати — достатньо лише пляшку. Ось тут є такий прийомний елемент, за допомогою якого можна налити воду.

У планах команії «Ecosoft» — установлювати водомати і в інших місцях Ірпеня та Приірпіння.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!