Реклама

Компанія «Ecosoft» запустила в Ірпені виробництво захисних масок та антисептика (відео)

Відомий виробник фільтрів для води «Ecosoft» передасть ірпінським медикам 10 тисяч захисних масок. Про це під час зустрічі домовилися перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин та власник компанії Андрій Мітченко.

Маски не куплятимуть, а пошиють із власних матеріалів. Пілотна партія від компанії «Ecosoft» уже готова і тестується.

Андрій Мітченко, власник компанії «Ecosoft»:
«Маски повністю вироблені в Ірпені. Навіть силіконові резиночки для вух теж робляться у нас. Це маска з дуже щільним шаром захисної тканини, яка забезпечує достойний рівень захисту навіть для медичного використання».

Виготовлятимуть маски з чистого, безпечного для людини поліпропілену. Саме цей матеріал «Ecosoft» застосовує для виробництва змінних картриджів для фільтрів. Тепер же запустили виробництво і тканини для масок.

Андрій Мітченко:
«Поліпропіленове волокно, неткане волокно — повністю безпечне, повністю інертне, гіпоалергенне».

Уже незабаром «Ecosoft» планує виготовляти від 1,5 до 2 тисяч масок щодня.

Андрій Мітченко:
«Я думаю, що більшість буде йти нашим співробітникам, ірпінчанам, лікарям. Це не наш бізнес — ми робимо фільтри для води, але те, що ми можемо зробити, щоб забезпечити громадськість цими масками — ми зробимо».  

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ми, звичайно, дуже вам подякуємо, якщо ви 10 тисяч масок передасте нашим лікарям, бо вони рятують життя людей».

Андрій Мітченко:
«Це і є наш план».

Окрім пошиття захисних масок, три тижні тому «Ecosoft» запустив і власне виробництво антисептика. Спершу його використовували для власних потреб та передавали на допомогу медикам, зокрема й ірпінським. Тепер виготовляють до 500 літрів на добу і поставляють у магазини. Зокрема, придбати антисептики «Ecosoft» у різних об’ємах можна в центральному офісі компанії в Ірпені.

Андрій Мітченко:
«Тут можна подивитися, який склад: це етанол, гліцерин, перекис водню. Це стандартна рецептура Всесвітньої організації охорони здоров’я. Він (антисептик — ред.) сертифікований українським МОЗом і повністю відповідає вимогам використання і в побуті, і в лікарнях».

Компанію «Ecosoft» називають яскравим прикладом соціально відповідального бізнесу. Це не лише один із найбільших платників податків регіону, а й постійний учасник соціальних і благодійних проєктів в Ірпені. Зокрема, «Ecosoft» долучився до реконструкції інфекційного відділення Ірпінської центральної лікарні. Тепер колекцію нагород і відзнак компанії доповнила подяка від виконкому Ірпінської міськради за важливу допомогу та активну громадянську позицію.

Олександр Маркушин:
«Вони оплачували вікна, двері і ще додатково подарували нам станцію очищення води — з будь-якого крана в будь-якому боксі можна пити чисту воду».

Фільтри для води, відомі в 60 країнах світу, компанія «Ecosoft» виготовляє вже майже 30 років. В Ірпені своє виробництво «Ecosoft» запустив у 2008-му, і воно — єдине в Україні. Сьогодні це 8 тисяч квадратних метрів виробничих і складських приміщень, своя лабораторія, 350 робочих місць і найсучасніші технології в галузі очищення води.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!