Реклама

Комунальний провайдер Ірпеня пропонує сервіс «два в одному» (відео)

Сергій із сім’єю мешкає в приватному секторі Ірпеня. Ще донедавна користувалися супутниковою антеною. Коли дізналися, що до будинків прокладають кабельне телебачення за новою технологією, вирішили від «тарілки» відмовитись.

«Вигідно, тому що інтернет і телебачення – один кабель. І платити вигідно одному провайдеру, і користуватися зручно», – говорить Сергій.

Серед усіх провайдерів регіону родина Сергія обрала комунальне підприємство «Ірпінькомунікаціясервіс», відоме ірпінцям як «X-net». На відміну від інших, підприємство заводить інтернет і телебачення в будинок одним кабелем. Споживач нічого не платить за підключення.

«Ми безкоштовно заводимо свій кабель, ставимо своє обладнання, яке надає інтернет і кабельне телебачення. Людині не потрібно вести ще й інший кабель, виводити антени чи ставити супутникову «тарілку». Споживач не платить ні за що, тільки абонентську плату за місяць», – розповідає заступник директора КП «Ірпінькомунікаціясервіс» Юрій Булах.  

Проводити телебачення з інтернетом у приватний сектор «X-net» розпочав минулої осені. За цей час до свого оптоволокна підключили вже майже тисячу абонентів, і щодня кількість охочих збільшується.

«Дуже багато попиту, люди звертаються – ми вже навіть фізично не встигаємо. Навіть у вихідні дні під’єднуємо клієнтів до інтернету та кабельного телебачення», – зазначає Юрій Булах.

Житель Ірпеня Валерій Владиславович довідався про новинку «два в одному» від своїх знайомих. Прийшов укладати договір. Провести кабельне телебачення його підштовхнула ситуація з кодуванням сигналів супутникових антен. 

«Я прийшов, щоби мені провели кабельне телебачення, бо налякали, що відключать супутникову «тарілку» й доведеться на ній смажити шашлики», – говорить він.

Валерій Владиславович обирає пакет лише з телебаченням, без інтернету. Каже, як приїде в гості син, тоді оплатять ще й за інтернет. Такі варіанти теж можливі.

За словами Яни Конопліцької – менеджера, що відповідає за роботу з клієнтами – «підключення кабельного телебачення в приватний сектор безкоштовне, тариф – 120 грн». «Отримаєте 46 каналів, плюс ми працюємо над тим, щоб до кінця місяця надати до 70 каналів», – пояснює вона.

Стандартний пакет із телебаченням та інтернетом (зі швидкістю до 100 мегабіт по Україні та стільки ж – по світу) коштує 220 гривень. Для всіх пільгових категорій в «X-net» передбачили знижки до 30% від обраного тарифу.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!