Реклама

Ірпінські комунальники закликали авторів графіті на зупинках «спрямувати свою енергію в потрібне русло»

Ірпінські комунальники закликали авторів графіті на зупинках «спрямувати свою енергію в потрібне русло»

КП «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь»» опублікувало на своїй сторінці у фейсбуці світлини, на яких видно, як працівники підприємства очищають зупинки громадського транспорту від написів і малюнків – зокрема, заново фарбують конструкції. При цьому комунальники закликали авторів графіті відмовитися від такої «творчості».     

«Щоденний робочий день робітників благоустрою полягає у забезпеченні чистоти тротуарів, узбіч, зупинок громадського транспорту. В зимовий період робітники забезпечують безпеку пересування мешканців міста по тротуарах. Та сьогодні хочеться звернути увагу на те, скільки часу та зусиль працівників займає очищення зупинок від графіті, якими юні митці намагаються самовиразитись. Просимо юні таланти спрямувати свою енергію в потрібне русло та поважати важку працю інших. Давайте берегти привабливий вигляд міста разом», – наголошується в дописі.

Нагадаємо, наприкінці січня комунальне підприємство «Управління благоустрою міста» закликало власників і балансоутримувачів будівель і домоволодінь на території Ірпінської громади замінити на огорожах, які їм належать, таблички з радянськими назвами вулиць.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!