Коцюбинчани, які потребують допомоги, отримали вже 200 гуманітарних наборів

ph.146

Самотні літні люди, люди з інвалідністю й багатодітні родини в селищі Коцюбинському на Київщині отримали вже 200 гуманітарних наборів, розповів в. о. селищного голови Сергій Даніш.

«Уже 200 гуманітарних наборів отримали мешканці Коцюбинського, які цього найбільше потребують у такий складний для усіх період. Це одинокі літні люди, люди з інвалідністю, багатодітні родини, які перебувають у скрутному становищі», — зазначив він на своїй сторінці у фейсбуці.  

«Дуже дякую усім, хто долучився до цієї справи. Це і працівники та депутати Коцюбинської селищної ради, і місцеві підприємці, і благодійні організації. Але робота не припиняється! До нас продовжують надходити заявки і прохання про допомогу. Тому прошу усіх небайдужих приєднуватися! Хто має бажання допомогти продуктами чи господарськими товарами – телефонуйте чи пишіть!» — закликав Сергій Даніш.

Нагадаємо, раніше Коцюбинська селищна рада виділила 350 тис. грн на гуманітарні набори для самотніх літніх людей та людей з інвалідністю, а також 300 тис. грн — на допомогу місцевій амбулаторії сімейної медицини.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!