1

«Кожна гривня неймовірно важлива»: вчителька з Ірпеня потребує підтримки в боротьбі з онкохворобою

Photoeditorsdk Export 17

Учителька Ірпінської школи №12 Олена Піскун, яка четвертий рік бореться з онкологічною хворобою, знову потребує фінансової підтримки: окрім надзвичайно дорогого препарату, який необхідно приймати кожні три тижні, їй доводиться проходити новий курс хіміотерапії. Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.

«Мені дуже потрібна ваша допомога. Онкологія страшна та підступна. Я дізналася, що захворіла, у 2019 році. І весь цей час іде боротьба – постійні хімії, їх уже більше 60. Сказати, як важко їх переносити – це не сказати нічого. Але розумієш, що тільки таким чином можна продовжити своє життя! Деякий час завдяки вам я трималася на таргентному дороговартісному препараті «Авастин», ціна якого – 36 тис. грн. Але тепер до «Авастину» мені ще приєднали хіміотерапію», – розповіла вчителька.

«Ваша підтримка, теплі слова, матеріальна допомога – все це продовжує моє життя. Я неймовірно вдячна всім вам, дорогі мої, за вашу доброту, милосердя, турботу, чуйні серця. Надія знову на вас! Кожна перерахована гривня неймовірно важлива для мене! Прошу писати коментарі, робити репости, тоді моє оголошення зможуть прочитати більше людей. При перерахуванні коштів вказуйте, будь ласка – «благодійність»», – написала Олена Піскун.

Картка «Приватбанку»: 4149 4993 4579 3143.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!