Реклама

Мережі водопостачання і водовідведення Ірпеня інвентаризували та оцифрували

Мережі водопостачання і водовідведення Ірпеня інвентаризували та оцифрували

Харківська компанія «НП РІКОМ» розробила інформаційно-розрахунковий комплекс мереж водопостачання та водовідведення Ірпеня. Його замовили ще до повномасштабної війни. Виконану роботу презентували у міськраді.

«Що це таке? Якщо «по-простому» — це велика інвентаризація та оцифровка наших мереж водоканалу – 123 км мереж водопостачання та 97 км мереж водовідведення. Відтепер наші комунальники мають всю мережу на електронних картах в комп’ютері – все як на долоні. Враховані всі потужності, всі розміри і характеристики водного господарства», — пояснив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

За його словами, працівники водоканалу тепер зможуть дистанційно оцінювати ситуацію в мережах, наприклад щодо тиску води, виявляти дефекти чи аварії та швидко їх усувати, приймати рішення про видачу технічних умов на основі моделювання, яке теж, до речі, можна зробити в програмі та ще багато чого.

«Прогрес не стоїть на місці, а отже ми маємо за ним встигати. Тим паче, що це дозволяє підвищити якість надання послуг населенню та покращити умови роботи для працівників», — додав мер Ірпеня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!